Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mundial 2018. Arkadiusz Milik zostanie w Napoli

Kilka dni temu pojawiła się niespodziewana informacja, jakoby Arkadiusz Milik mógłby odejść z Napoli. Wicemistrzowie Włoch nie zamierzają się go jednak pozbywać.

Galatasaray doszło do porozumienia z Napoli w sprawie wypożyczenia Arkadiusza Milika - taką sensacyjną informację podał turecki beIN Sports.

Chociaż dwuletnia przygoda Arkadiusza Milika z Napoli nie jest zbyt udana, bo napastnik dwukrotnie zerwał więzadła, to w Neapolu wciąż wszyscy w niego wierzą i liczą, że to właśnie Polak będzie pierwszym napastnikiem w nowym sezonie. Według portalu Sportitaliia Napoli wcale nie zgodzi się na wypożyczenie Polaka, bo Carlo Ancelotti, nowy szkoleniowiec wicemistrzów Włoch, zamierza stawiać na Polaka.

Do tej pory Milik rozegrał w Serie A 32 spotkania, w których zdobył dziesięć bramek. Obecnie wraz z reprezentacją Polski przebywa w Rosji. We wtorek był jednak jednym z najgorszy na boisku w przegranym 1:2 meczu z Senegalem. I prawdopodobnie niedzielnego spotkanie z Kolumbią rozpocznie na ławce.

***

Jeżeli lubisz czytać o sporcie, to na pewno zechcesz wypróbować nasz nowy newsletter. Zapraszamy, Łukasz Godlewski i Janusz Sadłowski
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ