Strefa kibica w Warszawie. Gdzie obejrzeć mecz Polska - Kolumbia?

Pozostałe mecze Polaków bez Narodowej Strefy Kibica.

Strefa Kibica na warszawskiej Kopie Cwila. Mecz Polska - Senegal na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018Strefa Kibica na warszawskiej Kopie Cwila. Mecz Polska - Senegal na Mistrzostwach Świata w Piłce Nożnej Rosja 2018 Fot. Agata Grzybowska / Agencja Wyborcza.pl

Po 12 latach przerwy reprezentacja Polski znów dołączyła do grona 32 najlepszych drużyn świata. Polska kadra trafiła do grupy H razem Senegalem, Kolumbią i Japonią. Pierwsze spotkanie biało-czerwoni rozegrali z Senegalem i nie skończyło dla nas korzystnie. W niedzielę- 24-go czerwca drugi mecz naszej reprezentacji, tym razem z Kolumbią.

Polska - Kolumbia - skład PolakówPolska - Kolumbia - skład Polaków Sport.pl

Miasto st. Warszawa zorganizowało kilka mundialowych stref kibica 2018 w różnych dzielnicach:


• Bemowo – Amfiteatr im. Michaela Jacksona, ul. Raginisa,
• Bielany - Serek Bielański (teren przy stacji metra Słodowiec),
• Targówek – Park Bródnowski,
• Praga-Południe -  przy Centrum Handlowym Promenada,
• Śródmieście – przy Pałacu Kultury i Nauki (od strony Al. Jerozolimskich),
• Ursynów – Kopa Cwila,
• Wola - Amfiteatr w Parku Sowińskiego/Park Moczydło.

Oprócz emocji związanych ze zmaganiami biało-czerwonych, we wszystkich strefach na odwiedzających mieszkańców i turystów czekać będą dodatkowe atrakcje w postaci animacji dla dzieci. Dla głodnych przygotowane będą również punkty gastronomiczne z przekąskami i napojami. 

Z okazji Mistrzostw Świata 2018 w Warszawie postały specjalne strefy kibica.

Mecz Polska-Senegal można było zobaczyć na największej w Polsce Narodowej  Strefie Kibica 2018- na stadionie PGE Narodowym. Na pierwszy mecz Polaków podczas Mundialu 2018, we wtorek na płycie stadionu ustawione były 4 ogromne telebimy o wymiarach 9x16 metrów każdy. Wejście do Narodowej Strefy Kibica 2018 na PGE Narodowy były płatne. Wejściówki kosztowały od 10 zl, a do strefy VIP ponad 400 zł. Przygotowanych było 70 tyś. miejsc, a zostało sprzedanych ponad 30 tyś. biletów.

Mecz Polski z Senegalem był jednak jedynym, który można było zobaczyć w Narodowej Strefie Kibica na PGE Narodowym. Podczas pozostałych spotkań biało-czerwonych w fazie grupowej stadion zajęty będzie przygotowaniami do innych imprez komercyjnych.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.