Polska - Chile i Polska - Litwa. Mecze Polaków które sprawdzą nas przed Senegalem

Reprezentacja Polski przed wylotem do Rosji rozegra dwa mecze towarzyskie. Biało-czerwoni przed mundialem najpierw zagrają z Chile, a później z Litwą.

Przygotowania reprezentacji Polski do mistrzostw świata w Rosji powoli dobiegają końca. Biało-czerwoni najpierw spędzili kilka dni na obozie regeneracyjnym w Juracie, a od 29 maja przebywają w Arłamowie.

Drugi obóz podczas przygotowań reprezentanci zakończą 6 czerwca. Po nim rozegrają pierwszy z dwóch meczów towarzyskich przed MŚ. Najpierw zmierzą się z Chile.

Polska - Chile >> Kiedy i o której?

Po spotkaniu z Chile reprezentacja Polski uda się do Warszawy, by na Stadionie Narodowym zmierzyć się z Litwą. Spotkanie towarzyskie zakończy etap przygotowań do mundialu.

Polska - Litwa >> Kiedy i o której?

Po rozegraniu dwóch spotkań towarzyskich reprezentacja Polski wyleci do Rosji. Na mundialu zagra w grupie H, w której zmierzy się z Senegalem, Kolumbią i Japonią.

Zobacz kiedy grają Polacy >> Terminarz i mecze Polaków

Mecze Polaków poprzedzi rywalizacja w pozostałych grupach. Mecz otwarcia pomiędzy Rosją i Arabią Saudyjską odbędzie się 14 czerwca o 17:00.

Polska osłabiona

W meczach towarzyskich z Chile i Litwą na pewno nie zobaczymy jednego z najlepszych polskich obrońców. Kamil Glik ma bowiem kontuzję i nie zagra w żadnym ze spotkań. Wciąż nie wiadomo również, czy pojedzie na mundial.

Nie zobaczymy też innego etatowego kadrowicza - Krzysztofa Mączyńskiego. Zamiast Mączyńskiego w reprezentacji na MŚ znalazł się Rafał Kurzawa.

Gdzie obejrzeć i jaki jest skład Polaków w meczu Polska Chile

Więcej o: