Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MŚ 2018. Maciej Szczęsny: To będzie żywy dowód na istnienie cenzury w TVP

Maciej Szczęsny będzie jednym z ekspertów TVP podczas mistrzostw świata 2018, ale nieoczekiwanie w rozmowie z dziennikarzem tej stacji wbił szpilkę publicznemu nadawcy.

We wtorek TVP przedstawiła szczegółowe plany na zbliżający się mundial. Kibice będą mogli zobaczyć wszystkie 64 spotkania, relacjonować je będzie dziewięciu komentatorów, których wesprze ośmiu ekspertów.

W studiu gościem będzie znany z ostrych i kontrowersyjnych opinii Maciej Szczęsny. Po konferencji udzielił krótkiego wywiadu dziennikarzowi TVP.

Ten zapowiedział byłego bramkarza reprezentacji Polski w następujący sposób: - Stała pozycja w mundialowym wieczorze okiem cenzora. To zwiastuje, że będzie ostro i kontrowersyjnie.

Szczęsny natychmiast zripostował: - Jestem zaskoczony tytułem. Nikt go ze mną nie konsultował. Mówi się trudno. Skoro zostało to już tak nazwane, to mogę tylko stwierdzić, że będzie to żywy dowód na istnienie cenzury w Telewizji Polskiej.

Dziennikarz odpowiedział, że zdania w kwestii cenzury "są podzielone w naszym kraju", aczkolwiek cała sytuacja miała nieco żartobliwy charakter.

TVP Sport zastąpi TVP Rozrywka na multipleksie. Świetna wiadomość dla fanów mundialu >>

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ