Krzysztof Krawczyk nagrał drugą piosenkę na mundial! [WIDEO]

Krzysztof Krawczyk nagrał drugą piosenkę na piłkarskie mistrzostwa świata. Po "Lewandowski, gol dla Polski" znany piosenkarz stworzył utwór zatytułowany "Biało-Czerwoni". A niebawem planuje wydać całą płytę!

Piłkarskie mistrzostwa świata w Rosji zbliżają się wielkimi krokami Tak prestiżowa sportowa impreza jest szansą na wypromowanie się wielu artystów. Jednym z nich jest Krzysztof Krawczyk, który zamierza wydać przed mundialem specjalną płytę z piłkarskimi piosenkami wspierającymi polskich piłkarzy. Dwie z nich już można wysłuchać w internecie.

W połowie kwietnia piosenkarz nagrał "Lewandowski, gol dla Polski". Teraz światło dzienne ujrzał jego drugi utwór, zatytułowany "Biało-Czerwoni. Oto słowa refrenu:

Biało-Czerwoni wygramy dziś ten mecz,

Biało-Czerwoni musimy tylko chcieć,

Biało-Czerwoni będziemy trawę gryźć,

By ten mecz wygrać dziś, by ten mecz wygrać dziś.

 

Krzysztof Krawczyk planuje wydać całą płytę przed mundialem. - Ta płyta jest dla kibiców, żeby cieszyli się muzyką. Żyjemy w bałaganie, nie możemy się dogadać. Jesteśmy jak dwa narody mówiące różnymi językami i potrzebujemy piłki. Bo kiedy przychodzi mecz, jesteśmy razem - powiedział w rozmowie z portalem sportowefakty.wp.pl.

Piłkarskie mistrzostwa świata odbędą się w dniach 14 czerwca - 15 lipca. Reprezentacja Polski zmierzy się w fazie grupowej z Senegalem (19.06), Kolumbią (24.06) i Japonią (28.06).

Zobacz wideo
Więcej o: