Nie żyje brat Łukasza Teodorczyka. Napastnik reprezentacji Polski wraca do kraju

Łukasz Teodorczyk właśnie pojechał do ojczyzny po tym, jak stracił brata. "Teo" i jego rodzinie przekazujemy wyrazy wsparcia i odwagi w tym trudnym okresie - poinformował w piątek przed południem Anderlecht, klub reprezentanta Polski.

Łukasz Teodorczyk przeżywa trudne chwile. 27-letni napastnik w czwartek nie trenował, a w piątek opuścił Belgię i udał się do Polski. Wszystko z powodu śmierci jego brata Tomasza.

O tym smutnym wydarzeniu jako pierwszy poinformował dziennikarz Sport.pl Sebastian Staszewski. Chwilę po nim wpis na Twitterze zamieścił też Anderlecht.

- Łukasz Teodorczyk właśnie pojechał do ojczyzny po tym, jak stracił brata. "Teo" i jego rodzinie przekazujemy wyrazy wsparcia i odwagi w tym trudnym okresie - napisał klub reprezentanta Polski.

Nie wiadomo co było przyczyną śmierci. Niewykluczone, że pozostanie to tajemnicą, bo Teodorczyk nie zwykł przekazywać opinii publicznej informacji ze swojego życia prywatnego.

Piłkarzowi i jego rodzinie składamy najszczersze wyrazy współczucia.

Anderlecht na pięć kolejek przed końcem sezonu zajmuje drugie miejsce w tabeli (do prowadzącego Club Brugge traci siedem punktów). W niedzielę zagra z Charleroi (godz. 18).

Więcej o: