Maciej Rybus nie zagra z Nigerią

Potwierdziły się informacje o stanie zdrowia Macieja Rybusa. Lewy obrońca reprezentacji Polski nie zagra w piątkowym meczu z Nigerią z powodu choroby. Początek spotkania o godzinie 20:45. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Maciej Rybus do Wrocławia przyleciał zdrowy, ale przegrał z przeziębieniem. Piłkarz szykowany do gry w podstawowym składzie na mecz z Nigerią na samopoczucie narzekał po środowym treningu. Zgodnie z informacjami Sport.pl okazało się, że jest na tyle źle, że selekcjoner po konsultacji z doktorem Jackiem Jaroszewskim podjął decyzję, że Rybus zostanie w hotelu.

W piątek rano potwierdziły się informacje, że piłkarz Lokomotiwu Moskwa nie będzie zdolny do gry w spotkaniu z Nigerią.

Nie tylko Rybus

Na przeziębienie skarżył się także Kamil Grosicki, który ostatecznie wziął udział w zajęciach na Stadionie Wrocław. W ostatniej chwili okazało się także, że w meczu nie wystąpi Łukasz Piszczek, którego żona Ewa rozpoczęła poród.

W oficjalnym treningu nie wziął udziału także Sławomir Peszko, który od kilku dni walczy z tajemniczą infekcją. Skrzydłowemu podczas badań krwi wyszły niepokojące wyniki i podjęto decyzję, aby wyłączyć go z zajęć. W czwartek było o wiele lepiej, ale trudno przewidzieć, kiedy 33-latek wróci na boisko.

Mecz Polska - Nigeria rozpocznie się w piątek o 20:45. Relacja na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.