Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski ma nowego sponsora. Światowy gigant

Polski Związek Piłki Nożnej podpisał w poniedziałek umowę sponsorską z Coca-Colą. Światowy gigant będzie wspierał polską piłkę przez co najmniej dwa lata.

- Jesteśmy dumni, że będziemy mogli wspierać drużynę uwielbianą przez Polaków - powiedział Stoyan Ivanov, Country Manager Coca-Cola Poland Services.

Umowa pomiędzy Polski Związkiem Piłki Nożnej, a Coca-Colą nie dotyczy wyłącznie kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę. Światowy gigant będzie wspierał również reprezentację Polski do lat 21, reprezentację Polski kobiet oraz reprezentacje młodzieżowe. Umowa będzie obowiązywać od 1 sierpnia 2018 roku.

- Cieszymy się, że firma o globalnym zasięgu, która od wielu lat jest partnerem najważniejszych imprez sportowych na świecie, doceniła potencjał organizowanych przez nas wydarzeń oraz dostrzegła korzyści płynące ze współpracy z federacją oraz naszymi reprezentacjami - powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN.

Logotyp Coca-Coli będzie towarzyszył reprezentacji Polski do 2020 roku. Będzie znajdował się na: bandach reklamowych podczas meczów, ściankach konferencyjnych, stronach internetowych oraz biletach na mecze reprezentacji Polski.

Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (8)
Reprezentacja Polski ma nowego sponsora. Światowy gigant
Zaloguj się
 • honkers

  Oceniono 3 razy 1

  Jak na to zareaguję Lewandowski, wszak właśnie zrezygnował ze sponsorowania przez tek koncern ze względu na to iż wciska ludziom niezdrowe picie....niegodne prawdziwego sportowca.

 • robert-mazurkiewicz

  0

  Cola jest szkodliwa

 • emiljon

  0

  Głupie komentarze, obojętnie kogo się reklamuje, ważne aby coś osiągnąć zdobyć Medal.Dotego jak wspierają młodzież to super.Czy reklama jest czy nie jak mam ochotę to czasem kupuję coca colę,bez reklamy.

 • czemutak33

  0

  Na mistrzostwach znów będą próbować numeru z mistrzostw w Korei?

 • boromir195419

  0

  Pytanie zasadnicze brzmi czy zostali naszym sponsorem dlatego że .... 1// jesteśmy tacy mocni i opłaca się nas sponsorować 2// jesteśmy tacy tani i wysparczy dać łapówę odpowiednim działaczom by reklamowano ich za grosze ? Sprawdzić to można bardzo łatwo bo wystarczy dowiedzieć się ile sponsor płaci innym reprazentacjom a ile nam. Jeśli ktoś ma te dane będę wdzięczny .

 • d33mariusz

  Oceniono 2 razy 0

  Rudy znowu zarobi premię

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX