Krychowiak do Szczęsnego: Nie wiedziałem, że mam przyjaciela superbohatera

Grzegorz Krychowiak i Wojciech Szczęsny to dwaj przyjaciele nie tylko z boiska. Podczas zgrupowania trzymają się razem, często publikują zabawne filmy ze swoim udziałem lub publicznie się przekomarzają. Ostatnią okazją do wbicia szpilki bramkarzowi Juventusu była napisana o nim książka. Na jej okładce widnieje napis "superherosi", co wywołało u pomocnika WBA spory uśmiech.

Grzegorz Krychowiak, któremu w księgarni wpadła w oko najnowsza książką o Wojciechu Szczęsnym nie mógł powstrzymać się od komentarza na jej temat. Jego uwagę przykuł umieszczony na jaj okładce napis „superherosi”. To wydawnictwo własnie z takiego cyklu.


-  Nie wiedziałem, że mam przyjaciela superbohatera. Wojciech Szczęsny, tak długo Cię znam i nigdy nie widziałem żebyś miał fantastyczne zdolności - napisał Krychowiak na Twitterze. Do swego wpisu załączył zdjęcie okładki wydawnictwa. 

Szczęsny na wpis na razie nie odpowiedział, ale trzeba przypomnieć, że sam miesiąc temu zaczepiał gracza wypożyczonego do WBA. Udał się na konferencję prasową polskiej reprezentacji i zapytał Bogdana Zająca, asystenta Adama Nawałki, o opinię na temat ubioru Krychowiaka, w jakim stawił się na zgrupowaniu.  

-  Czy trener widział może "stylówkę", w jakiej przyjechał Grzesiek i czy będą wyciągnięte jakieś konsekwencje w stosunku do niego – uśmiechał się polski bramkarz.

Dobry humor obu reprezentantów przed meczem z Meksykiem cieszy. Szczęsny wystąpi w nim na pewno. Krychowiakowi Nawałka dał wolne.

Więcej o: