TVP wybrała komentatorów na mecze reprezentacji Polski

Wszystko jasne. Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecze reprezentacji Polski z Urugwajem i Meksykiem. Co ciekawe, Dariusz Szpakowski skomentuje tylko jeden mecz - na Stadionie Narodowym w Warszawie z Urugwajem. Spotkanie z Meksykiem skomentuje Jacek Laskowski.

Reprezentacja Polski wraca do TVP. To oznacza, że kibice nie usłyszą już głosów Mateusza Borka i Tomasza Hajty, którzy komentowali mecze kadry Adama Nawałki na antenie Polsatu.

Teraz czas na dziennikarzy TVP i przede wszystkim Dariusza Szpakowskiego, który skomentuje piątkowy mecz reprezentacji Polski z Urugwajem. Ekspertem na stanowisku komentatorskim będzie Andrzej Juskowiak, a studio poprowadzą Rafał Patyra i Maciej Iwański. Ich gośćmi będą: Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz i Andrzej Niedzielan.

Co ciekawe, mecz z reprezentacją Meksyku nie skomentuje Dariusz Szpakowski, a Jacek Laskowski, który na stanowisku komentatorskim pojawi się razem z Radosławem Gilewiczem. Studio na stadionie w Gdańsku poprowadzi Jacek Kurowski, a jednym z jego gości będzie Sebastian Mila.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Agora SA