Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

TVP wybrała komentatorów na mecze reprezentacji Polski

Wszystko jasne. Telewizja Polska wybrała komentatorów na mecze reprezentacji Polski z Urugwajem i Meksykiem. Co ciekawe, Dariusz Szpakowski skomentuje tylko jeden mecz - na Stadionie Narodowym w Warszawie z Urugwajem. Spotkanie z Meksykiem skomentuje Jacek Laskowski.

Reprezentacja Polski wraca do TVP. To oznacza, że kibice nie usłyszą już głosów Mateusza Borka i Tomasza Hajty, którzy komentowali mecze kadry Adama Nawałki na antenie Polsatu.

Teraz czas na dziennikarzy TVP i przede wszystkim Dariusza Szpakowskiego, który skomentuje piątkowy mecz reprezentacji Polski z Urugwajem. Ekspertem na stanowisku komentatorskim będzie Andrzej Juskowiak, a studio poprowadzą Rafał Patyra i Maciej Iwański. Ich gośćmi będą: Tomasz Frankowski, Radosław Gilewicz i Andrzej Niedzielan.

Co ciekawe, mecz z reprezentacją Meksyku nie skomentuje Dariusz Szpakowski, a Jacek Laskowski, który na stanowisku komentatorskim pojawi się razem z Radosławem Gilewiczem. Studio na stadionie w Gdańsku poprowadzi Jacek Kurowski, a jednym z jego gości będzie Sebastian Mila.

Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (103)
TVP wybrała komentatorów na mecze reprezentacji Polski
Zaloguj się
 • rumun106

  Oceniono 10 razy 10

  ...and Special Guest Star będą w studiu : Kolejno w meczu z Urugwajem : Maryla Rodowicz lub Krzysztof Krawczyk...a z Meksykiem: pomysł jest na braci Mroczek lub Krzysztof Cugowski...
  Plebiscyt trwa !!!

 • acide94

  Oceniono 6 razy 6

  Może jeszcze niech Czarek Pazura opowie jak nie wstydzi się swej wiary i różańca, wysportowany jest..

 • slimslider

  Oceniono 6 razy 6

  Na szczęście mecz z Urugwajem przyjdzie mi podziwiać na hiszpańskim kanale w NYC, a z Meksykiem na meksykańskim kanale w Cancun, Mexico..., unikając tymże nieodzownych migren i ogólnych irytacji intelektu w następstwie infantylnej histerii, gadulstwa i łamanej, dukanej polszczyzny komentatorów TVP.

 • yosemitesam

  Oceniono 5 razy 5

  Piszczek! Piszczek!! Piszczek!!! ... czekał na podanie ale się nie doczekał, bo na strzał zdecydował się Lewandowski. A piłkę odbił nie kto inny jak Mosquera. Suarez, rozejrzał się popatrzył, podanie - ale do kogo. Długa piłka, niemaspalonegojestspalony. Cavani próba strzału, złożył się tyle że niecelnie.

 • arkon4

  Oceniono 4 razy 4

  Laskowski daje radę. Refleks,poprawna polszczyzna i znajomość niuansów i detali w grze ( jakby kiedyś grał-przynajmniej w A-klasie) Natomiast Szpakowski-siermiężny, nie nadążający za sytuacją ,bez pojęcia o co chodzi zawodnikom , opowiadający banały, brednie i banialuki .Żenada...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX