TVP promuje powrót kadry na antenę i wbija szpilkę Polsatowi

Tort, na którym truskawka zastępowana jest przez wiśnię, to motyw przewodni spotu, którym Telewizja Polska promuje powrót meczów zespołu Adama Nawałki na swoją antenę.

Na spocie promującym piątkowe spotkanie Polski z Urugwajem (20.45) widzimy tort, na którym w pewnym momencie truskawka zastępowana jest wiśnią. Wszystko podsumowuje hasło "Wszystko wraca na swoje miejsce". Na krótkim filmiku widzimy też migawki meczów naszej drużyny z Euro 2016, ostatnich które pokazywała TVP.

Wszystko to jest oczywiście nawiązaniem do jednego z powiedzonek Tomasza Hajty, który wraz z Mateuszem Borkiem komentował ostatnie spotkania Polaków w eliminacjach do mistrzostw świata 2018, które odbędą się w Rosji.

Jednym z takich powiedzonek była "truskawka na torcie", którym Hajto podsumował jedno z dobrych zagrań naszego zawodnika.

W latach 2018-2022 TVP będzie transmitować m.in. 24 spotkania polskiej reprezentacji w eliminacjach ME 2020 i MŚ 2022. Ponadto wszystkie mecze reprezentacji Polski w 2018 i 2022 roku oraz Euro 2020. TVP pokaże także decydujące spotkania turniejów finałowych Ligi Narodów i ME, które po raz pierwszy w historii rozegrane zostaną w trzynastu miastach różnych krajów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.