Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tomasz Hajto: Milik musiałby być jak Lewandowski, jak TIR, a nie tak jak on teraz wygląda

Uważam, że nie ma szans, żeby doszedł do wysokiej formy do mistrzostw świata w Rosji. Dojście do normalnej dyspozycji po dwóch kontuzjach, jakich on doznał, to wymaga gigantycznej pracy - mówił o Arkadiuszu Miliku w programie Cafe Futbol Tomasz Hajto.

Arkadiusz Milik przeszedł niedawno rekonstrukcje zerwanego więzadła krzyżowego w kolanie. Polski napastnik przechodzi teraz rehabilitacje i wszystko wskazuje na to, że wróci do gry na początku 2018 roku. Zdaniem eksperta Polsatu Sport napastnik nie zdąży zbudować najwyższej formy na mundial.

- Milik wypadł nam na dłuższy okres. Ja uważam, że nie ma szans, żeby doszedł do wysokiej formy do mistrzostw świata w Rosji - powiedział Hajto.

Były obrońca reprezentacji Polski, a ostatnio komentator meczów uważa, że Milik powinien znacząco wzmocnić się fizycznie. - Dojście do normalnej dyspozycji po dwóch kontuzjach, jakich on doznał, to wymaga gigantycznej pracy. Musiałby być jak Robert Lewandowski, jak TIR, a nie tak jak on teraz wygląda. Musi odbudować mięśnie, wzmocnić je podwójnie - dodał.

Milikowi w powrocie do optymalnej dyspozycji mogłoby pomóc wypożyczenie do Chievo Verona, o którym mówi się od jakiegoś czasu.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ