Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polsko-polska zadyma podczas meczu z Armenią. Prezydent Sopotu wypchnięty z trybuny

Polscy kibice w Erywaniu w trakcie pierwszej połowy stoczyli dwie bójki. Najpierw między sobą, później z policją. Kilku fanów zostało wyprowadzonych poza obiekt za odpalenie rac. Dodatkowo z sektora został wypchnięty prezydent Sopotu Jacek Karnowski.

Pierwsze zamieszki z udziałem polskich fanów miały miejsce jeszcze przed rozpoczęciem spotkania. Przed stadionem doszło do kilku starć różnych grup kibicowskich z całego kraju. Największa zadyma wydarzyła się jednak w trakcie eliminacyjnego meczu. W pierwszej połowie na trybunie Polaków doszło do poruszenia. Starło się tam łącznie kilkudziesięciu chuliganów. Z płotu zostało zerwane kilka flag, m.in. biało-czerwona flaga jednego z mazowieckich miast.

– Podeszło do nas kilku chłopaków, powiedzieli, że mamy zdjąć naszą flagę. Zamiast niej powiesili flagę ŁKS Łódź – powiedział nam świadek czwartkowych wydarzeń. Dodatkowo w pierwszej części gry kilku kibiców wypchnęło z sektora prezydenta Sopotu Jacka Karnowskiego, który w Armenii wspierał naszą reprezentację.

Kilka minut później na trybunę Polaków wkroczyli policjanci i stewardzi, którzy chcieli odebrać naszym kibicom race. Następnie przez chwilę trwała przepychanka ze służbami porządkowymi. Kilku Polaków zostało zatrzymanych i wyprowadzonych poza teren stadionu, gdzie zostali wypuszczeni.

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (161)
Polsko-polska zadyma podczas meczu z Armenią. Prezydent Sopotu wypchnięty z trybuny
Zaloguj się
 • dadelog

  Oceniono 24 razy 18

  Kibolskiej patologii już nie wystarczają zadymy na meczach ligowych i teraz muszą jeszcze robić Polsce obciach na meczach reprezentacji...

 • remo29

  Oceniono 29 razy 17

  Najbardziej się ubawiłem jak prawilne tumany śpiewały "ria Hungaria", tylko nie potrafiły skumać akcentu i wychodziła im "ryja, ryja, Hun-ga-ryja".
  Ku..., radio Maryja...

 • egg69

  Oceniono 21 razy 15

  No cóż... Jeśli rządzący puszczają oko do kiboli nazywając ich patriotami, to później trudno się dziwić, że korzystają ze swoich patriotycznych przywilejów.

 • waldits

  Oceniono 21 razy 15

  na fladze polskiej, ustawowo nie ma prawa być żadnego napisu, jest to łamanie prawa...wszycho

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX