Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. MŚ 2018. Armenia - Polska. Znamy skład Polski. Nawałka zaskoczył

Adam Nawałka podał skład reprezentacji Polski na wyjazdowy mecz z Armenią w ramach eliminacji mistrzostw świata 2018. Początek o godz. 18.00, relacja na żywo w Sport.pl - to jest twój live!

Nawałka mocno zaskoczył - w bramce postawił na Wojciecha Szczęsnego, który zastąpi Łukasza Fabiańskiego. We wrześniowych meczach selekcjoner postawił na bramkarza Swansea tłumacząc, że Szczęsny nie gra regularnie w Juventusie. Sytuacja od tego czasu się nie zmieniła, ale jednak Nawałka dokonał kolejnej zmiany w bramce.

Na lewej obronie zamiast Macieja Rybusa, który zmaga się z urazem, zagra Bartosz Bereszyński. W środku pola zobaczymy Grzegorza Krychowiaka, Karola Linettego oraz Piotra Zielińskiego.

Na trybunach znajdą się Przemysław Tytoń, Maciej Rybus, Damian Kądzior oraz Mariusz Stępiński.

Polacy są liderami grupy z 19 pkt - wyprzedzają Czarnogórę i Danię o 3 pkt. By zapewnić sobie awans bez względu na wyniki innych spotkań potrzebują czterech punktów w starciach z Armenią i Czarnogórą. Teoretycznie podopieczni Nawałki mogą cieszyć się z awansu już w czwartek - stanie się tak, jeśli wygrają w Erywaniu, a w meczu Danii z Czarnogórą padnie remis.

Skład Polski: Wojciech Szczęsny - Łukasz Piszczek, Kamil Glik, Michał Pazdan, Bartosz Bereszyński - Grzegorz Krychowiak, Karol Linetty - Jakub Błaszczykowski, Piotr Zieliński, Kamil Grosicki - Robert Lewandowski

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ