Eliminacje MŚ 2018. Grosicki nie trenował z kadrą, został w hotelu

W zaplanowanym na stadionie warszawskiej Polonii jedynym treningu reprezentacji Polski przed meczem z Armenią nie brał udziału Kamil Grosicki. Jak dowiedział się Sport.pl, czołowy gracz drużyny Adama Nawałki ma drobne problemy ze zdrowiem. W zajęciach nie wzięli też udziału Robert Lewandowski i Michał Pazdan.

- Kamil jest lekko przeziębiony – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie. Rzecznik kadry Jakub Kwiatkowski pytany o gracza mówi jedynie, iż ma „indywidualny tryb zajęć”.

To nie jedyny nasz zawodnik, który nie pojechał na zorganizowane w Warszawie zajęcia przed meczem z Armenią. W treningu zaplanowanym na godzinę 18:00 na stadionie przy Konwiktorskiej nie brali też udziału Michał Pazdan i Robert Lewandowski. Oni również zostali w hotelu. W przypadku kapitana biało-czerwonych to niemal standardowa procedura. On często jest wyłączany z części zajęć grupowych. Ma się regenerować.

W ostatniej ligowej kolejce Lewandowski zdobył bramkę w zremisowanym meczu Bayernu z Herthą, grał pełne 90 minut. Kamil Grosicki był jednym z wyróżniających się graczy Hull. Jego drużyna rozgromiła Birmingham 6:1, a Polak strzelił w tym spotkaniu gola i zaliczył asystę. Został piłkarzem meczu, bardzo wysoko oceniły go też branżowe portale.

Michał Pazdan w niedzielę wieczorem rozegrał całe spotkanie w Poznaniu. Legia przegrała z Lechem 0:3, a po powrocie do stolicy jej piłkarze mieli zostać pod stadionem zaatakowani przez pseudokibiców Legii.

Więcej o: