Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Świetne oceny Krychowiaka po meczu z Watfordem

Brytyjskie media doceniły Grzegorza Krychowiaka, który w meczu z Watfordem (2:2) zaliczył premierową asystę w lidze i znów był liderem środka pola West Bromwich Albion.

27-letni pomocnik zagrał czwarty mecz w Premier League i było to prawdopodobnie najlepsze jego spotkanie. Polak popisał się kilkoma ładnymi odbiorami, a dodatkowo imponował w ofensywie. Ozdobą meczu było 50-metrowe prostopadłe podanie, które Rondon zamienił na bramkę. 

"Birmingham Mail" przyznało Polakowi ,,ósemkę'', co oznacza, że Krychowiak został według nich uznany najlepszym piłkarzem WBA. W krótkim komentarzu można przeczytać, że Krychowiak staje się najmocniejszym punktem zespołu Pulisa.

Krychowiak został bardzo dobrze oceniony przez brytyjskie media. Sky Sports dało mu ,,siódemkę'', co oznacza, że Polak został oceniony najwyżej, ale kilku zawodników również dostało tę notę. 

Również Daily Mail przyznało Polakowi ,,7'', a na podobną notę zasłużył jedynie strzelec bramki - Rondon.

Krychowiak może być również zadowolony z oceny wystawionej przez branżowy portal WhoScored. Polak został w nim oceniony na ,,8'', co jest bardzo dobrym rezultatem.

W meczu z Watfordem Krychowiak zaliczył:

- 54 kontakty w piłką, 

- wymienił 34 podania (88% celnych)

- miał 3/5 celnych długich piłek

- wygrał 4/5 pojedynków 

-  miał aż 6 dobrych odbiorów piłki

Więcej o: