Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Wszystkie bilety na mecz z Czarnogórą wyprzedane. Nie będzie otwartej sprzedaży

W poniedziałek miała ruszyć otwarta sprzedaż biletów na październikowy mecz reprezentacji Polski z Czarnogórą. Tak się jednak nie stanie, ponieważ wszystkie wejściówki wykupili wcześniej fani posiadający karty kibica.

Niemal 90 tysięcy osób posiada już karty kibica reprezentacji Polski. Stadion Narodowy może pomieścić aż o 30 tysięcy fanów mniej. To sprawiło, że bilety na mecz drużyny Adama Nawałki z Czarnogórą rozeszły się błyskawicznie, jeszcze przed rozpoczęciem otwartej sprzedaży.

Sprzedaż wejściówek na spotkanie, na którym być może będziemy świętować awans na przyszłoroczne Mistrzostwa Świata w Rosji rozpoczęła się nieco ponad tydzień temu. Już pierwszego dnia niemal wszystkie bilety zostały sprzedane. Dla osób, które swojej wejściówki  nie nabyły, teraz jedyną szansą na obejrzenie meczu z Czarnogórą na żywo jest rezygnacja posiadacza karty kibica z biletu.  - Jeśli ktoś przez trzy dni nie opłaci biletu, to wraca on do systemu sprzedaży, więc warto śledzić portal kupbilet.pl, bo pojedyncze sztuki mogą się tam jeszcze pojawić - powiedział rzecznik prasowy reprezentacji Polski, Jakub Kwiatkowski w rozmowie z portalem WP Sportowe Fakty.

Reprezentacja Polski zmierzy się z Czarnogórą 8 października w Warszawie. Piłkarze Adama Nawałki awans na przyszłoroczny mundial mogą sobie jednak zapewnić już we wcześniejszym meczu z Armenią, o ile go wygrają, a w meczu Danii z Czarnogórą padnie remis. 

Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ