Będzie rekord frekwencji na Stadionie Narodowym?

Polscy kibice prawdopodobnie pobiją w poniedziałek rekord frekwencji na Stadionie Narodowym. Spotkanie Polski z Kazachstanem może obserwować ponad 58 tysięcy widzów. Wszystko przez nieobecność kibiców gości i brak sektorów buforowych. Początek meczu o 20:45. Relacja na żywo w Sport.pl - To jest Twój Live.

Na poniedziałkowym meczu Polski z Kazachstanem nie będzie fanów gości. Oznacza to, że nie ma również potrzeby tworzenia sektorów buforowych i wszystkie miejsca będą dostępne dla fanów biało-czerwonych.

Rekord stadionu Narodowego został ustanowiony w 2015 roku, w czasie meczu z Irlandią, po którym Polska zaliczyła awans do mistrzostw Europy. Na arenie było wówczas 57497 kibiców

Deklarowana pojemność Stadionu Narodowego na mecze piłkarskie to 58 500 miejsc. 

Wszystko wskazuje na to, że na stadionie będzie dziś komplet widzów, bo w oficjalniej dystrybucji nie ma już wejściówek, a na serwisach z biletami zostało ich około 200 (stan na 11.30 w poniedziałek)

Obecny piłkarski rekord frekwencji na PGE Narodowym to 57497 widzów. Tylu kibiców oklaskiwało Biało-Czerwonych w ostatnim meczu eliminacji do Euro 2016.

Więcej o: