Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Czarnogóra zdecydowanie lepsza od Kazachstanu

0 : 3
Informacje
Eliminacje MŚ 2018 - Grupa E
Piątek 01.09.2017 godzina 18:00
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Kazachstan
0
0
0
Czarnogóra
1
2
3
Składy i szczegóły
Kazachstan
Kartki: Nurgalijew, Bajżanow, Mużykow - żółta Skład: Łorija - Biejsiebiekow, Łogwinienko, Achmietow, Szomko - Nurgalijew (62. Turysbiek), Żukow (17. Bajżanow), Kuat, Sujumbajew (85. Tagybiergien) - Mużykow - Murtazajew
Czarnogóra
Bramki: Vesović (31.), Beciraj (53.), Simić (63.) Kartki: Simić - żółta Skład: Petković - Marusić, Savić, Simić, Tomasević - Vukcević, Kosović (54. Ivanić) - Janković, Jovetić (72. Zverotić), Vesović - Beciraj (84. Mugosa)
Czarnogóra wygrała na wyjeździe z Kazachstanem 3:0 i zbliżyła się na trzy punkty do reprezentacji Polski. Czarnogórcy umiejętnie wypunktowali Kazachów, którzy mieli wiele szans, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Czarnogóra od początku spotkania prezentowała się odrobinę lepiej, ale Kazachstan również stwarzał sobie sytuację do strzelenia bramek. Najaktywniejszym graczem gospodarzy był Shomko, który przez cały mecz szalał na lewym skrzydle. Dobrze wyglądał również Guat, który powinien strzelić trzy bramki dla swojej reprezentacji, ale za każdym razem się mylił.

Bramki strzelali tylko goście. Najpierw świetną akcją popisał się Vesović, który wykorzystał podanie Joveticia i wygrał pojedynek z bramkarzem Kazachstanu. Dwa kolejne gole padły po świetnych wrzutkach Jankovicia ze stałych fragmentów gry, a gole strzelali Simić i Beciraj.

Czarnogóra ma już 13 punktów i zbliżyła się na ,,trzy oczka'' do reprezentacji Polski. Polacy zagrają swój mecz o godzinie 20:45. 

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ