Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Maciej Rybus trafi Hull City?

Maciej Rybus może trafić do angielskiego Hull City. Drużyna Kamila Grosickiego w sezonie 2016/2017 spadła z Premier League i w kolejnych rozgrywkach zagra w Championship.

Kilka dni temu Maciej Rybus zamieścił na Twitterze wpis: ,,Witaj Moskwo'', a wszyscy zinterpretowali to jako oficjalną zapowiedź transferu do CSKA, które od wielu tygodni przejawiało zainteresowanie naszym piłkarzem. 

Angielskie media donoszą jednak, że Polak faktycznie był w Moskwie, ale miał tam się spotkać z nowym trenerem Hull City - Leonidem Słuckim. Rosjanin dobrze zna Rybusa z czasów jego gry w Tereku Groznym i chętnie widziałby Polaka w swojej drużynie. 

Reprezentant naszego kraju nie może narzekać na brak ofert. Oprócz wspomnianego zainteresowania ze strony CSKA oraz Hull, w mediach można przeczytać również o tym, że z usług Polaka chętnie skorzystałby również Lokomotiv i Galatasaray Stambuł. 

W zakończonym sezonie 2016/2017 Rybus zagrał w 28 meczach drużyny z Lyonu i zanotował w nich tylko dwie asysty. Polak spędzał na boisku średnio 65. minut na spotkanie. 

Ekstraklasa. "Legia dostała za Ofoe godne pieniądze"

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (1)
Maciej Rybus trafi Hull City?
Zaloguj się
  • Józef jozef

    0

    :) przecież od 3 m-c czytam cały czas ten sam artykuł, który notabene jest wyświetlany w charakterze "z ostatniej chwili, nowość, nowe, niemożliwe", że w zasadzie to już pewne, że "trener Realu Madryt" jak się potem okazuje były i to dawno temu, już w zasadzie kupił Grosickiego do newcastle? Czyli reasumując, i składając jednocześnie w jedną całość wasze rzetelne wiadomości Rybuś zastapi w realu Marcelo, Benitez poprowadzi Górnika Łęczna, z Smuda zatrzyma w Hull Grosika, bo świetnie mu sie robi zakupy z jego narzeczoną. Brawo!
    Uwaga!! nie można przy tym zapomnieć o zdjęciach z wakacji Sylwestra Czereszewskiego.... bo to takie ważne, i "z ostatniej chwili".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX