Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Maciej Rybus trafi Hull City?

Maciej Rybus może trafić do angielskiego Hull City. Drużyna Kamila Grosickiego w sezonie 2016/2017 spadła z Premier League i w kolejnych rozgrywkach zagra w Championship.

Kilka dni temu Maciej Rybus zamieścił na Twitterze wpis: ,,Witaj Moskwo'', a wszyscy zinterpretowali to jako oficjalną zapowiedź transferu do CSKA, które od wielu tygodni przejawiało zainteresowanie naszym piłkarzem. 

Angielskie media donoszą jednak, że Polak faktycznie był w Moskwie, ale miał tam się spotkać z nowym trenerem Hull City - Leonidem Słuckim. Rosjanin dobrze zna Rybusa z czasów jego gry w Tereku Groznym i chętnie widziałby Polaka w swojej drużynie. 

Reprezentant naszego kraju nie może narzekać na brak ofert. Oprócz wspomnianego zainteresowania ze strony CSKA oraz Hull, w mediach można przeczytać również o tym, że z usług Polaka chętnie skorzystałby również Lokomotiv i Galatasaray Stambuł. 

W zakończonym sezonie 2016/2017 Rybus zagrał w 28 meczach drużyny z Lyonu i zanotował w nich tylko dwie asysty. Polak spędzał na boisku średnio 65. minut na spotkanie. 

Zobacz wideo
Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ