Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

El. MŚ 2018. Polska - Rumunia 3:1. "Gdyby się dało, bronilibyśmy się setką piłkarzy"

Polska wygrała z Rumunią 3:1, po trzech golach Roberta Lewandowskiego. Po spotkaniu napastnik rywali, Alexandru Chipciu, był wyraźnie zdenerwowany postawą swojej reprezentacji.
3 : 1
Informacje
Eliminacje MŚ 2018 - Grupa E
Sobota 10.06.2017 godzina 20:45
Wyniki szczegółowe
1 Poł
2 Poł
Wynik
Polska
1
2
3
Rumunia
0
1
1
Składy i szczegóły
Polska
Bramki: Lewandowski (29. - karny, 57., 62. - karny) Skład: Szczęsny - Piszczek, Cionek, Pazdan, Jędrzejczyk - Mączyński (44. Krychowiak), Linetty (72. Milik) - Błaszczykowski, Zieliński (81. Teodorczyk), Grosicki - Lewandowski
Rumunia
Bramki: Stancu (77.) Kartki: Sapunaru - żółta Skład: Tatarusanu - Benzar, Chiriches, Sapunaru, Tosca, Latovlevici (61. Grozav) - Stancu, Pintilii, Marin (79. Hanca), Chipciu (60. Stanciu) - Andone

Po godzinie gry reprezentacja Polski prowadziła już 3:0. Goście odpowiedzieli trafieniem Bogdana Stancu dopiero w 77. minucie. Napastnik reprezentacji Rumunii, a także kolega klubowy Łukasza Teodorczyka, był rozczarowany postawą swojego zespołu.

- Gdyby się dało, bronilibyśmy się setką piłkarzy. Zagraliśmy bardzo defensywnie, a i tak wyraźnie przegraliśmy. Gdybyśmy zagrali bardziej odważnie, to nawet w przypadku porażki nie moglibyśmy sobie nic zarzucić - powiedział Alexandru Chipciu.

- Nie wiem, jak patrzono na to w innych krajach, ale po losowaniu grup eliminacyjnych widziałem dużą szansę na awans. Stało się jednak inaczej. Zasługujemy na krytykę. To wszystko jest upokarzające - dodał gracz Anderlechtu Bruksela.

Polska zdobyła 16 punktów i jest liderem grupy E. Rumunia po sześciu meczach ma na koncie sześć punktów i zajmuje czwarte miejsce.

El. MŚ 2018. Polska - Rumunia 3:1. Lewandowski: "Dzisiaj zrobiliśmy kolejny krok ku Rosji"

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ