Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Polska - Rumunia. Kosmiczne ceny biletów

Jeśli chcesz obejrzeć mecz Polska - Rumunia z trybun Stadionu Narodowego, to mamy dla ciebie bardzo złą wiadomość. Za trzy bilety w sektorze rodzinnym trzeba zapłacić nawet 4 tys. złotych!

Sprzedaż ruszyła z 9 na 10 maja. Wszystkie wejściówki - najtańsze kosztowały 40 zł (sektor rodzinny), a najdroższe z nich 200 zł - wykupili od razu posiadacze kart kibica (jest ich aż 80 tys.). Łącznie chętnych na bilety było blisko pół miliona ludzi!

Tuż przed meczem ceny szaleją. Za trzy wejściówki trzeba zapłacić nawet 4000 złotych, na popularnym serwisie aukcyjnym można znaleźć również tańsze bilety kosztujące 500-600 złotych. Trzeba pamiętać, że sprzedaż biletów z zyskiem - ceną wyższej niż nominalna - jest wykroczeniem. Z tego względu często wejściówki są oferowane jako dodatek np. do szalika - który jest przedmiotem aukcji - ale takie rozwiązanie jest wbrew przepisom takich portali jak Allegro.

W meczu z Rumunią na Stadionie Narodowym zobaczymy ponad 56 tys. widzów. - Po trzech latach funkcjonowania karty nastał moment, w którym liczba członków klubu przerasta liczbę miejsc na największym stadionie w Polsce. To dowód na to, jak wielkim zainteresowaniem cieszy się reprezentacja Polski. Wszyscy chcą zobaczyć jej mecze. Jesteśmy "ofiarą" sukcesów, ale robimy wszystko, żeby kibice byli zadowoleni - wytłumaczył niedawno w rozmowie ze Sport.pl Jakub Kwiatkowski, rzecznik PZPN.

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ