Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Euro U21. Milik i Zieliński jednak nie zagrają? Napoli nie chce ich puścić

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński jednak nie zagrają na Euro do lat 21? Według włoskiego portalu Calciomercato Napoli nie chce się zgodzić na ich udział w tym turnieju.

Obaj zawodnicy zostali powołani przez selekcjonera Marcina Dornę na zgrupowanie w Arłamowie, co wydawało się, że przesądzało o sprawie. Ale Napoli walczy o zatrzymanie swoich piłkarzy.

Obecnie zajmuje 3. miejsce w tabeli co oznacza, że będzie musiało zagrać w eliminacjach Ligi Mistrzów w połowie sierpnia. A Euro U21 kończy się dopiero 30 czerwca i obaj Polacy wróciliby do treningów z drużyną bardzo późno, dopiero pod koniec zgrupowania w Dimaro. Trener Maurizio Sarri nie ukrywa, że jego zdaniem zawodnicy nie powinni ryzykować swoim zdrowiem. Tyczy się to zwłaszcza Milika, który w październiku zerwał więzadła w kolanie i pauzował przez kilka miesięcy.

Co ważne, w przypadku mistrzostw Europy do lat 21 to kluby podejmują ostateczną decyzję co do udziału swoich piłkarzy. Napoli może zakazać Milikowi i Zielińskiemu udziału w turnieju w pełni zgodnie z przepisami. Tylko czy zdecyduje się na taki krok ryzykując niezadowoleniem obu zawodników?

Cillian Sheridan w "Wilkowicz Sam na Sam": Czasem, gdy Michał Probierz się rozpędzi, to mówię sobie: całe szczęście, że jeszcze nie znam polskiego. I że to nie na mnie krzyczy

  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ