Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

MME U21. Marcin Dorna przekonuje Milika, Zielińskiego i Łasickiego do występu w polskim turnieju. Napoli niezadowolone

Selekcjoner reprezentacji Polski do lat 21 Marcin Dorna przyjechał do Neapolu, by przekonać Arkadiusza Milika, Piotra Zielińskiego i Igora Łasickiego do występu na przyszłorocznych mistrzostwach Europy. Napoli nie jest z tego zadowolone.

Młodzieżowe Euro odbędzie się w Polsce w dniach 16-30 czerwca. "Sky Sport Italia" twierdzi, że Polsce oraz PZPN-owi bardzo zależy na wielkim sukcesie na tej imprezie, gdyż po Euro 2016 pozostał spory niedosyt mimo awansu do ćwierćfinału (gdzie Polaków po rzutach karnych pokonali Portugalczycy, przyszli mistrzowie).

Z tego względu Marcin Dorna osobiście odwiedził trzech Polaków grających w Neapolu by upewnić się, że wspomogą kadrę podczas mistrzostw. Milik jest obecnie kontuzjowany i wróci prawdopodobnie za trzy, cztery miesiące. Za to Piotrowi Zielińskiemu wiedzie się coraz lepiej i odgrywa coraz ważniejszą rolę w zespole. 21-letni Igor Łasicki zazwyczaj siedzi na ławce rezerwowych. Jak pisze "Tuttosport" Napoli nie jest do końca zadowolone z wizyty polskiego trenera, ale nie powinno przeszkadzać piłkarzom w występie na MME, jeśli podejmą taką decyzję.

Zobacz wideo

Wybrano "Złotego Chłopca"! Oto talenty na miarę Messiego czy Aguero

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ