Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Piotr Zieliński: "Wychodziłem z domu, patrzyłem w telefon i nie wiedziałem, co robić"

PRZEGLĄD PRASY: Piotr Zieliński tłumaczy Przeglądowi Sportowemu, czemu przeszedł do Napoli i zdradza szczegóły z dzieciństwa

Piotr Zieliński miał oferty z AC Milanu i FC Liverpoolu, ale ostatecznie wybrał włoskie Napoli. W wywiadzie z "Przeglądem Sportowym" opowiada, że to wicemistrz Włoch był najbardziej konkretny.

- (...) No i propozycja z Napoli - znałem trenera, wielu chłopaków z drużyny. Cieszę się, że do niej trafiłem, uważam, że jest idealna pod moja charakterystykę piłkarską - mówi Zieliński. Piłkarz przyznaje jednocześnie, że długo zastanawiał się nad ofertą Liverpoolu. - Wychodziłem z domu, patrzyłem w telefon i nie wiedziałem, co robić - tłumaczy pomocnik.

Reprezentant Polski mówi też sporo o swoim dzieciństwie. Jego nieodłączną częścią był dom dziecka, który prowadzili jego rodzice. - Mijały lata, a my zżyliśmy się z nowymi lokatorami - opowiada piłkarz Napoli.

- Byłem wkurzony. Słaby mecz i tyle. Wtedy jeszcze czytałem komentarze innych, teraz tego unikam - tak Zieliński komentuje swoją grę z Ukrainą w trakcie Euro 2016.

przeczytaj cały wywiad w Przeglądzie Sportowym

Więcej o: