El. M¦ 2018. Kazachstan - Polska 2:2. Łukasz Fabiański: Teraz w każdym meczu musimy zdobywać maksimum punktów

- Czy liczyłem na spalonego przy drugiej bramce dla go¶ci? Ta akcja była dziwna. Czasem się chce, by sędzia co¶ podyktował - mówił Łukasz Fabiański po remisie 2:2 w meczu z Kazachstanem.

Tak relacjonowaliśmy mecz akcja po akcji

Fabiański został przez Sport.pl oceniony na 4 . "Bardzo długo nie miał co robić. Pierwszą poważną próbę miał w końcówce pierwszej połowy po strzale głową Islamchana, ale świetnie interweniował. Przy pierwszym golu nie miał nic do powiedzenia, za drugi również trudno go winić" - napisał Łukasz Godlewski .

Fabiański stwierdził, że to co stało się w drugiej połowie zaczęło się już przed przerwą. - Zalążek nieciekawej sytuacji był już pierwszej połowie. Kazachstan zaczął coś sobie stwarzać - mówił przed kamerą Polsatu.

Tak samo jak Rybus , wydawał się przybity - To bardzo boli, strata dwóch punktów na wyjeździe. Teraz w każdym meczu musimy zdobywać maksimum - powiedział.

Po drugim golu dla gospodarzy Fabiański wymownie patrzył na liniowego. - Czy liczyłem na spalonego przy drugiej bramce? Ta akcja była dziwna. Czasem się chce, by sędzia coś podyktował, ale chyba wszystko było prawidłowo - skomentował.

Milik utrzymał formę z Euro! Pazdan zablokował sam siebie [MEMY]

Zobacz wideo
Czy Polacy wygraj± grupę E w eliminacjach do M¦ 2018?
Więcej o: