Reprezentacja. Euro 2016: Kolejny uraz. Rybusa boli bark

Maciej Rybus w ostatnim meczu ligowym z FK Rostów doznał stłuczenia barku. - Wciąż go ten bark boli, ale w ciągu dwóch dni wróci do treningów - mówi doktor reprezentacji Jacek Jaroszewski. Kontuzja Grzegorza Krychowiaka nie jest groźna.

- Maciej Rybus w sobotnim meczu ligowym doznał stłuczenia barku, wciąż go ten bark boli. W tym czasie miał zajęcia fizjoterapeutyczne, w czwartek, po przyjeździe podjęliśmy radykalniejsze działania. Liczymy, ze w ciągu dnia-dwóch wróci do treningów. - mówił na piątkowej konferencji prasowej Jacek Jaroszewski.

Grzegorz Krychowiak, który do Arłamowa dotarł w nocy z czwartku na piątek stwierdził, że jego występ z Irlandią nie jest zagrożony. Jego słowa potwierdził Jaroszewski

- Kontuzja Grzegorza Krychowiaka nie jest groźna. Do pełnej dyspozycji wróci za kilka dni, nie chcę powiedzieć, czy za dwa, czy cztery. W piątek wraz z Maciejem Rybusem będą trenowali indywidualnie - powiedział doktor kadry.

Kolejny piłkarzem, który ma problemy z normalnym trenowaniem jest Jakub Wawrzyniak. - Ma ranę w okolicy pięty. W Juracie zajmowaliśmy się leczeniem rany, Kuba musiał dostosować obuwie, by ta rana nie była drażniona, ale dziś nie ma już przeciwwskazań, by normalnie trenował.

Zobacz wideo

Łyk statystyki, czyli najlepsi piłkarze na swoich pozycjach w sezonie 2015/16 [ZDJĘCIA]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.