El. Euro 2016. Niemcy - Polska 2015. Jak zmieniły się jedenastki od poprzedniego spotkania? [PRZESUWANA GRAFIKA]

11 października 2014 roku piłkarska reprezentacja Polski dokonała historycznego wyczynu i pokonała Niemcy 2:0. Od tamtego spotkania rozegranego w ramach eliminacji mistrzostw Europy minął prawie rok i czas na rewanżowe starcie! Jak zmieniły się jedenastki obu zespołów? Możecie to sprawdzić na naszej przesuwanej grafice. Porównaliśmy wyjściowe składy z poprzedniego meczu z przewidywanymi na piątkowe spotkanie. Relacja na żywo z meczu od godz. 20.45 w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE na telefony.

- Jesteśmy na pierwszym miejscu w grupie, rozwijamy się, moi zawodnicy grają w najlepszych klubach na świecie. Szanujemy rywali, to drużyna grająca na najwyższym poziomie, ale nie ma mowy o strachu. Jestem przekonany, że zagramy w piątek nasz najlepszy mecz - mówi przed meczem Adam Nawałka. Selekcjoner zapowiedział, że poda oficjalny skład dopiero na odprawie przedmeczowej. Kształt jedenastki można jednak mniej więcej przewidzieć, biorąc pod uwagę poprzednie spotkania kadry oraz przedmeczowe treningi.

Zobaczcie, jak zmieniła się polska kadra od wielkiego triumfu na Stadionie Narodowym. I jakie modyfikacje prawdopodobnie zajdą w kadrze naszych rywali.

KLIKNIJ NA OBRAZEK I SPRAWDŹ JAK ZMIENIŁY SIĘ SKŁADY

Polska z Niemcami...
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.