Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Reprezentacja Polski. Krychowiak kontuzjowany. Zdąży na Gruzję?

Bohater finału Ligi Europy, w którym Sevilla FC pokonała Dnipro Dniepropetrowsk 3:2, Grzegorz Krychowiak nabawił się kontuzji mięśnia czworogłowego i czeka go przerwa w treningach. Ale jak zapewnił w rozmowie z ?Przeglądem Sportowym? lekarz kadry narodowej Jacek Jaroszewski, defensywny pomocnik powinien być gotowy do gry w meczu eliminacji EURO 2016 z Gruzją, który odbędzie się 13 czerwca w Warszawie na Stadionie Narodowym.

Krychowiak, który strzelił jednego z goli w finale Ligi Europy, doznał kontuzji mięśnia czworogłowego. Polak przeszedł badania, które wykazały naciągnięcie.

W rozmowie z "Przeglądem Sportowym" lekarz kadry narodowej Jacek Jaroszewski stwierdził, że Krychowiak powinien być gotowy do gry w meczu eliminacji EURO 2016 z Gruzją.

Na oficjalnej stronie Sevilli możemy przeczytać, że Polak rozpoczął już leczenie urazu, otrzyma na czas wakacji plan rehabilitacji oraz że klub z Andaluzji poinformował o wszystkim sztab reprezentacji.

Piłkarze Unaia Emery'ego 31 maja zagrają towarzysko w Maroko z Hassanią Agadir. Grzegorz Krychowiak w tym spotkaniu nie wystąpi.

Przypomnijmy, że reprezentacja Polski 13 czerwca zmierzy się w Warszawie z drużyną Gruzji, zaś trzy dni później w meczu towarzyskim podejmie w Gdańsku Grecję.

Zobacz wideo
Więcej o: