Reprezentacja Polski. Nawałka nie powoła Błaszczykowskiego

PRZEGLĄD PRASY. Adam Nawałka nie powoła Jakuba Błaszczykowskiego na mecz eliminacji Euro 2016 z Irlandią - donosi ?Przegląd Sportowy?. Mecz w Dublinie odbędzie się 29 marca.

To spora niespodzianka, Bo Błaszczykowski po długiej kontuzji wrócił ostatnio do pierwszego składu Borussii. Jak informuje "Przegląd Sportowy" , Nawałka był w weekend w Niemczech i w rozmowie z byłym kapitanem kadry poinformował go o swojej decyzji. Piłkarz jest ponoć rozczarowany decyzją Nawałki i nie chciał rozmawiać na ten temat.

Stec: Czy reprezentacja Polski tęskni za Błaszczykowskim

"W sportach drużynowych dwa plus dwa niekoniecznie daje cztery, o czym świadczą jesienne paradoksy - siatkarze zdobyli mistrzostwo świata bez najlepszego spośród nich w minionych latach Bartosza Kurka, a piłkarze pobili mistrzów świata (i nie tylko) bez najlepszego w minionych latach Jakuba Błaszczykowskiego" - pisał jeszcze w listopadzie Rafał Stec w Sport.pl Ekstra .

Jak się skończą eliminacje Euro 2016 w polskiej grupie? [WYTYPUJ SAM!]

Materiały partnerów gazeta.pl Adidas Bluza Polska Insp Hoody Xl /X12828 Nike Performance MERCURIAL VEER Piłka do piłki nożnej white/black Nike Performance GK CLASSIC FA14 Rękawice bramkarskie white/total crimson/black

Czy Adam Nawałka powinien powołać Jakuba Błaszczykowskiego?
Więcej o: