Reprezentacja Polski. Kostka: Szczęsny cierpi przez własną głupotę

PRZEGLĄD PRASY. - Wojtek usiadł na ławce w Arsenalu tylko dlatego, że zadarł z klubowym trenerem. To jest, niestety, niesamowita głupota zawodnika, za którą teraz cierpi - mówi w ?Przeglądzie Sportowym? o Wojciechu Szczęsnym były reprezentant Polski Hubert Kostka.

Kto będzie bramkarzem reprezentacji Polski w meczu z Irlandią 29 marca w Dublinie? To pytanie pozostaje otwarte. Wojciech Szczęsny od kilku tygodni nie gra w Arsenalu. Stracił miejsce w klubie po tym, jak podpadł trenerowi Arsene'owi Wengerowi i na razie nie może udowodnić swojej wyższości nad Davidem Ospiną.

Jak pisze "Przegląd" , Adam Nawałka po wizycie w Londynie jest już pewny, że na Irlandię musi poszukać zmiennika.

- Wojtek usiadł na ławce w Arsenalu tylko dlatego, że zadarł z klubowym trenerem. To jest, niestety, niesamowita głupota zawodnika, za którą teraz cierpi - mówi "Przeglądowi" Kostka, komentując całą sytuację.

Kto może zastąpić Szczęsnego? Największe szanse mają Artur Boruc grający regularnie w AFC Bournemouth na zapleczu Premier League oraz Łukasz Fabiański zbierający bardzo dobre noty za występy w Swansea. Według Jana Tomaszewskiego selekcjoner miał mu powiedzieć, że postawi na pierwszego z nich. - To facet po przejściach, z niezwykłym bagażem doświadczeń i tych dobrych, i tych złych. W takim meczu będzie bezcenny - argumentuje.

Zobacz najładniejsze bramki weekendu z lig innych, niż oczywiste

źródło: Okazje.info

Więcej o: