Polska - Szwajcaria 2:2. "Niepokonani", "Milik strzela jak maszyna"

PRZEGLĄD PRASY. "Patrzymy na nich i przecieramy oczy ze zdumienia - to naprawdę ci sami piłkarze, którzy jeszcze kilka miesięcy temu grali tak, że zęby bolały?" - piszą dziennikarze "Przeglądu Sportowego" po meczu Polska - Szwajcaria. Co jeszcze można w środę przeczytać w prasie?

"Przegląd Sportowy": Niepokonani

"Biało-czerwoni nie przestają zadziwiać. Patrzymy na nich i przecieramy oczy ze zdumienia - to naprawdę ci sami piłkarze, którzy jeszcze kilka miesięcy temu grali tak, że zęby bolały? Teraz grają efektownie, walczą i tworzą akcje, które już robią wrażenie na tak solidnych rywalach jak Szwajcarzy" - chwalą Antoni Bugajski i Tomasz Włodarczyk w "Przeglądzie Sportowym" .

"Gazeta Wyborcza": Tę kadrę da się lubić

"Sparing ze Szwajcarią potwierdził wcześniejsze wybory Adama Nawałki. Zawiódł Piotr Zieliński, z boiska wyleciał Michał Żyro, z nowych twarzy pokazał się tylko Michał Kucharczyk" - pisze Przemysław Zych w "Gazecie Wyborczej" . "W rok drużyna Nawałki przeszła zaskakującą zmianę. Dziś po prostu trudno jej nie lubić" - konstatuje jednak.

"Super Express": Milik strzela jak maszyna

"Nie ma mocnych na Arkadiusza Milika. Napastnik Ajaksu Amsterdam rozgrywa sezon życia i już w czwartym z rzędu meczu reprezentacji zdobył gola. (...) Przez ostatnie miesiące poczynił takie postępy, że śmiało można stwierdzić, że rośnie nam kolejny piłkarz pokroju Roberta Lewandowskiego" - piszą w "Super Expressie" Marcin Szczepański i Mateusz Fudała .

"Fakt": Zwycięstwo było tak bardzo blisko

"Co najbardziej cieszy, nasi reprezentanci strzelają po stałych fragmentach gry. (...) Bramka na 1:1 Artura Jędrzejczyka po krótkim rozegraniu rzutu rożnego to jeden z wariantów ćwiczonych na treningach. Gol Milika - nic, tylko puszczać do znudzenia na YouTube - pisze w "Fakcie" Michał Guz .

Zobacz wideo

Najlepszy rok kadry od 2001 roku! Jak do tego doszło?

Więcej o: