Oni wygrali bilety na Polska - Niemcy i Polska - Szkocja [WYNIKI KONKURSU]

Kto będzie bohaterem meczu Polska - Niemcy? Najwięcej uczestników konkursu Sport.pl wskazało Roberta Lewandowskiego, ale wśród zwycięzców znalazły się osoby, które wskazały między innymi Bronisława Komorowskiego czy Dariusza Szpakowskiego.

W konkursie Sport.pl i firmy MODECOM rozdawaliśmy pięć podwójnych zaproszeń na dwa najbliższe mecze reprezentacji Polski, z Niemcami i ze Szkocją. W aplikacji Sport.pl LIVE na Androida i w konkursowej aplikacji na Facebooku otrzymaliśmy łącznie 646 zgłoszeń.

Trzeba było wytypować bohatera Polaków w meczu z Niemcami. Kogo wybieraliście? Najczęściej pojawiały się nazwiska Roberta Lewandowskiego i Wojciecha Szczęsnego, trochę rzadziej Artura Boruca, Grzegorza Krychowiaka, Arkadiusza Milika i Kamila Glika. Często pojawiały się też odpowiedzi: kibice (oni nigdy nie zawodzą), trener Nawałka oraz cała drużyna.

Problemy pojawiały się przy uzasadnieniach, które jak zaznaczyliśmy, miały być ciekawe. Takie też odpowiedzi wygrały: niesztampowe, dowcipne, często lekko ironiczne. Oto nasi zwycięzcy!

Bilety na mecz Polska - Niemcy wygrali:

Maciej Tryc: Może jakiś super rezerwowy? Mączyński już błysnąć gotowy! Pewnie nikt się tego nie spodziewa lecz on szybko w Chinach dojrzewa może wnet wejdzie w drugiej połowie i przypomni wszystkim jakim graczem się zowie poda piłkę z boku prosto w środek pola a tam Lewy biegnąc głową strzeli gola jeszcze przed końcem spotkania gdy w emocjach będzie Polska cała Mączyński znów zgra do środka i bramkę strzeli Szukała!

Rafał Paczóski: Prezydent Komorowski! Po dobrym meczu, pogratuluje naszym siatkarzom godnego reprezentowania kraju!!!

Paweł Zawada: Bohaterów było jedenastu

Każdy inny dla kontrastu

Bramkę zaczarował Łukasz Fabiański

Niczym niepokonany wojownik indiański

Na stoperze wymiatacz Glik

Złośliwy i psotny chochlik

Obrona jak jednolite lepiszcze

Szukała, Cionek oraz Piszczek

Pomoc to piłkarska cnota

Rybus, Żyro i Sobota

Rozgrywał Sebastian Mila

Dzisiaj wyrósł na pupila

Na szpicy Lewandowski i Milik

Dwaj snajperzy co po golu strzelili

Nikt nie wierzy to jest fakt

Niemcy Polska zero dwa!

Anna Terlecka: Prawdziwym bohaterem reprezentacji będę ja, nie dość, że 11 października mam termin porodu bliźniaków, to jeszcze puszczę męża na mecz w Warszawie niech kibicuje ile tylko ma sił.

Karol Szeplik: Jak to kto?, jasne ze Krychowiak czyści środek pola jak odkurzacz 1300V.

Bilety na mecz Polska - Szkocja wygrali:

Artur Jackowski: Thiago Cionek, Brazylijczyk z polskim paszportem w 91. minucie zdobędzie jedyną bramkę meczu - w ten sposób pomści rodaków, którzy zostali pogrążeni przez Niemców w półfinale ostatnich MŚ.

Marcin Zubiel: Wawrzyniak! Nic dwa razy sie nie zdarza i nie zdarzy!

Maciej Pabisek: Bohaterem będzie Jodłowiec, który nauczy Niemców jodlować.

Konrad Kostępski: Milik, bo nie będzie pamiętał ile strzelił.

Michał Dziewięcki: Bohaterem meczu Polska - Niemcy będzie Dariusz Szpakowski, który pomyli Thomasa Muellera z Gerdem Muellerem.

Więcej o: