Konkurs. Wygraj bilety na mecz Polska - Niemcy i Polska - Szkocja!

W konkursie Sport.pl i firmy Modecom masz szansę wygrać podwójną wejściówkę na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski z Niemcami lub Szkocją w eliminacjach Euro 2016. Masz dwie szanse na wygraną!

Co zrobić, żeby wygrać bilety? Należy odpowiedzieć na pytanie: "Kto będzie bohaterem reprezentacji Polski w meczu z Niemcami?" i krótko uzasadnić swoją odpowiedź.

Gdzie wysłać odpowiedzi? Są dwa miejsca. Można to zrobić w aplikacji na profilu Sport.pl na Facebooku , lub w aplikacji mobilnej Sport.pl LIVE , w zakładce "Quiz". Żeby wziąć w nim udział, trzeba mieć zainstalowaną najnowszą wersję aplikacji Sport.pl LIVE na Androida (jeśli nie widzicie quizu, prosimy o ponowne uruchomienie apki).

Każdy ma dwie szanse - wysyłając jedną odpowiedź na Facebooku i jedną SMS-em zwiększasz swoją szansę na wygraną. Jednak jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę.

Jakie to nagrody? Dla autorów pięciu najciekawszych uzasadnień mamy podwójne zaproszenia na mecz Polska - Niemcy (11 października, 20.45, Stadion Narodowy w Warszawie), a dla kolejnych pięciu podwójne bilety na mecz Polska - Szkocja (14 października, 20.45, Stadion Narodowy w Warszawie).

Na wasze odpowiedzi czekamy do 6 października do godziny 23.59, a 7 października do południa skontaktujemy się ze zwycięzcami. Ostateczne wyniki opublikujemy 8 października przed 15.

Regulamin konkursu

Więcej o: