Tomasz Jodłowiec i Michał Kucharczyk z Legii Warszawa, Mateusz Zachara z Górnika Zabrze, Maciej Sadlok z Wisły Kraków oraz Filip Starzyński z Ruchu Chorzów uzupełnili kadrę reprezentacji Polski na mecz z Gibraltarem. Pierwsze spotkanie eliminacji mistrzostw Europy 2016 odbędzie się 7 września w Faro (godz. 20.45).
Wcześniej Nawałka wysłał powołania dla piłkarzy występujących w klubach zagranicznych. W eliminacjach Euro 2016 Polacy będą rywalizować jeszcze z Niemcami, Irlandią, Szkocją i Gruzją.
Powołania z zagranicznych klubów na mecz z Gibraltarem:
Bramkarze: Artur Boruc (Southampton), Wojciech Szczęsny (Arsenal), Łukasz Fabiański (Swansea).
Obrońcy: Kamil Glik (FC Torino), Artur Jędrzejczyk (FK Krasnodar), Łukasz Piszczek (Borussia Dortmund), Łukasz Szukała (Steaua Bukareszt), Paweł Olkowski (FC Koeln), Jakub Wawrzyniak (Amkar Perm), Thiago Cionek (Modena).
Pomocnicy: Grzegorz Krychowiak (FC Sevilla), Mateusz Klich (VFL Wolfsburg), Krzysztof Mączyński (Guizhou Rehne), Kamil Grosicki (Stade Rennais), Maciej Rybus (Terek Grozny), Waldemar Sobota (Club Brugge).
Napastnicy: Robert Lewandowski (Bayern Monachium), Arkadiusz Milik (Ajax Amsterdam).