STS oficjalnym partnerem reprezentacji Polski w piłce nożnej

Polski Związek Piłki Nożnej podpisał umowę sponsorską z firmą bukmacherską STS. Od 1 sierpnia 2014 roku marka ta przez dwa lata stanie się oficjalnym partnerem kadry.

Sponsoring kadry narodowej jest kolejnym elementem realizacji strategii firmy, która zakłada wspieranie polskiego sportu. Bukmacher od lat angażuje się w inicjatywy związane ze sportem oraz współpracuje z kibicami i drużynami. STS także jako pierwszy legalny bukmacher podpisał umowę z klubem Ekstraklasy, jest sponsorem strategicznym Lecha Poznań.

- Zdecydowaliśmy się na rozpoczęcie współpracy z reprezentacją Polski w piłce nożnej. Jest to naturalny krok w rozwoju STS - powiedział Mateusz Juroszek, prezes STS.

W ramach umowy z Polskim Związkiem Piłki Nożnej STS zyskał możliwość posługiwania się tytułem "Oficjalnego Partnera Reprezentacji Polski". Logotyp STS znajdzie się m.in. na biletach i programach meczowych oraz na bandach i telebimach podczas meczów kadry. Elementy wystroju związane z reprezentacją Polski pojawią się też w punktach STS, a w promocjach organizowanych przez tę firmę do wygrania będą bilety na mecze reprezentacji, koszulki oraz piłki z podpisami kadrowiczów.

- Jesteśmy zadowoleni z faktu, że Polski Związek Piłki Nożnej pozyskał kolejnego partnera, który chce realizować swoją strategię marketingową poprzez sponsorowanie piłkarskiej reprezentacji Polski - powiedział Maciej Sawicki, sekretarz generalny PZPN. Umowa będzie obowiązywać przez dwa lata, od 1 sierpnia 2014 roku do 31 lipca 2016 roku.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live

Więcej o: