Reprezentacja. Nawałka odstrzelił Obraniaka

PRZEGLĄD PRASY. Ludovic Obraniak nie dostanie powołania na towarzyski mecz z Litwą (6 czerwca) - donosi ?Przegląd Sportowy?. Listę nazwisk selekcjoner Adam Nawałka ma ogłosić jeszcze dzisiaj.

Nawałka widział w Obraniaku reżysera gry polskiej kadry. Piłkarz Werderu zagrał od pierwszej minuty ze Szkocją (0:1) i Niemcami (0:0). Choć urodzony we Francji pomocnik stworzył kilka okazji bramkowych, widać było, że nie gra w swoim klubie, miał dużo strat i zawiódł selekcjonera. W starciu z reprezentacją Niemiec Nawałka zdjął go już w 54. minucie.

Jak donosi "Przegląd Sportowy" - na spotkanie z Litwą Obraniak nie otrzyma powołania. Na liście nazwisk ma ponownie znaleźć się za to urodzony w Kurytybie Thiago Cionek.

Mecz z Litwą w Gdańsku będzie ostatnim sprawdzianem kadry przed rozpoczynającymi się we wrześniu eliminacjami mistrzostw Europy.

Polska piłka na tle Europy w raporcie UEFA. Nie dość, że biedni to jeszcze rozrzutni