Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Klich o wpisie na Twitterze: Może przesadziłem z tymi 40 tysiącami zakazów

Byłem na trybunie VIP. Połowy ludzi tam siedzących mecz w ogóle nie interesował. Uogólniłem. Może przesadziłem z tymi 40 tysiącami zakazów - tłumaczy Mateusz Klich w wywiadzie dla poniedziałkowego ?Przeglądu Sportowego?. Jego sobotni wpis na Twitterze o kibicach rozpętał burzę.

aaaa Fot. aa

- napisał w sobotę na Twitterze Mateusz Klich. Jego słowa były szeroko komentowane przez ekspertów i kibiców.

W wywiadzie dla poniedziałkowego "Przeglądu Sportowego" Klilch tłumaczy, co miał na myśli. "Byłem na trybunie VIP. Połowy ludzi tam siedzących mecz w ogóle nie interesował. Oni nawet nie wiedzieli, kto z kim gra. Ale do obrażania byli pierwsi. Część z nich w 35. minucie zeszła po bigos, ale na drugą połowę już nie wróciła. Jeden wyzywał moich kolegów, potem chciał zaimponować w towarzystwie i krzyczał: "Dajcie mi korki, to zagram lepiej". Proszę bardzo, niech sobie kupi korki i ćwiczy. [...] Może przesadziłem z tymi 40 tysiącami zakazów, uogólniłem, bo byli też tacy, którzy wspierali reprezentację - wyjaśnia pomocnik holenderskiego Zwolle.

Zmiany w składzie na mecz z Irlandią, ale "nierewolucyjne"

Analityk reprezentacji Polski Hubert Małowiejski poinformował na niedzielnej konferencji prasowej, że we wtorkowym meczu z Irlandią w Poznaniu szykuje się kilka zmian w składzie, ale nie będzie rewolucji. - Zależy nam, by sprawdzić jak najwięcej piłkarzy - zaznaczył.

Polscy kadrowicze w niedzielę po południu mieli trochę odpoczynku od piłki. Cała ekipa pojechała na... strzelnicę. Wcześniej, przed meczem ze Słowacją, piłkarze integrowali się na ściance wspinaczkowej.

Relacja na żywo z meczu z Irlandią we wtorek od godz. 20.45 w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE na telefony.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ