Anglia - Polska. Celeban i Mierzejewski w pierwszym składzie na mecz?

Dziennikarz Sport.pl Robert Błoński, obserwujący trening polskich piłkarzy przed meczem z Anglią, podał najbardziej prawdopodobny skład na wtorkowy mecz z Anglią. Według niego na ostatnie spotkanie eliminacyjne do MŚ wyjdziemy z Piotrem Celebanem i Adrianem Mierzejewskim w ?11?. Mecz na Wembley we wtorek o 21 - relacja Z Czuba i Na Żywo na Sport.pl oraz w aplikacji Sport.pl Live na smartfony.

Z ustawienia na treningu na Wembley wynika, że w porównaniu z przegranym meczem z Ukrainą w wyjściowej "jedenastce" mają zajść dwie zmiany. Nie mogącego grać za kartki Łukasza Szukałę ma zastąpić Piotr Celeban, który zagra na prawej obronie. Na środek pomocy zostanie wówczas przesunięty Jędrzejczyk. Obaj obrońcy grali już na tych pozycjach w spotkaniu z San Marino.

Druga zmiana ma nastąpić w pomocy, gdzie zamiast Mateusza Klicha zobaczyć możemy, zbierającego ostatnio dobre opinie w lidze tureckiej, Adriana Mierzejewskiego.

Przypuszczalny skład na Anglię

Boruc - Celeban, Jędrzejczyk, Glik, Wojtkowiak - M. Lewandowski, Krychowiak - Błaszczykowski, Mierzejewski, Sobota - R. Lewandowski

Zobacz wideo
Więcej o: