Reprezentacja. Specjalna oprawa meczu Polska - Ukraina w TVP

Meczem Polska - Ukraina Telewizja Polska zainauguruje działanie aplikacji SPORT.TVP.PL na Platformie Hybrydowej TVP. Oznacza to, że telewidzowie z odbiornikami podłączonymi do internetu jeszcze w trakcie meczu będą mogli samodzielnie oglądać klipy z najciekawszymi akcjami, przeglądać aktualizowane galerie zdjęć, a po meczu zobaczyć wywiady z reprezentantami Polski czy relację z konferencji prasowej.

Jeszcze w czasie meczu telewidzowie na swoich odbiornikach będą mogli przeglądać aktualizowane on-line galerie zdjęć z kulis meczu Polska - Ukraina oraz fotorelacje z innych spotkań eliminacji piłkarskich mistrzostw świata.

Materiały sportowe na odbiornikach telewizyjnych poza emisją tradycyjnego sygnału telewizyjnego Telewizja Polska udostępnia również w ramach aplikacji Netia Player oraz na oficjalnym kanale SPORT.TVP.PL na YouTube (link: https://www.youtube.com/user/sporttvppl/videos?view=0 ).

Mecz Polska - Ukraina odbędzie się w piątek 22 marca na Stadionie Narodowym w Warszawie. Początek o godz. 20.45. Relacja Z czuba i na żywo w Sport.pl i aplikacji Sport.pl LIVE!

Więcej o: