Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Kupisz dowołany do reprezentacji

Pomocnik Jagiellonii Białystok Tomasz Kupisz uzupełnił listę piłkarzy reprezentacji, którzy w grudniu wezmą udział w zgrupowaniu w tureckim Belek.

W tym sezonie skrzydłowy z Białegostoku zagrał we wszystkich ligowych spotkaniach, w których strzelił jednego gola. Wcześniej piłkarz był powołany do kadry przez Franciszka Smudę. W 2010 i 2011 zagrał w towarzyskich meczach z Bośnią i Hercegowiną.

Zgrupowanie kadry rozpocznie się 10 grudnia w Warszawie. Następnie piłkarze wylecą do Belek. Spotkanie z Macedonią zostanie rozegrane poza oficjalnym terminem FIFA. Mecz zaplanowano na 14 grudnia. Do Turcji polecą tylko zawodnicy z polskiej ligi.

Lista zawodników powołanych na mecz z Macedonią:

Bramkarze: Łukasz Skorupski (Górnik Zabrze), Jakub Słowik (Jagiellonia Białystok)

Obrońcy: Łukasz Broź (Widzew Łódź), Adam Danch (Górnik Zabrze), Artur Jędrzejczyk (Legia Warszawa), Tomasz Jodłowiec (Śląsk Wrocław), Bartosz Rymaniak (Zagłębie Lubin), Jakub Rzeźniczak (Legia Warszawa)

Pomocnicy: Dominik Furman (Legia Warszawa), Przemysław Kaźmierczak (Śląsk Wrocław), Jakub Kosecki (Legia Warszawa), Daniel Łukasik (Legia Warszawa), Szymon Pawłowski (Zagłębie Lubin), Waldemar Sobota (Śląsk Wrocław), Paweł Wszołek (Polonia Warszawa)

Napastnicy: Arkadiusz Milik (Górnik Zabrze), Arkadiusz Piech (Ruch Chorzów)

Więcej o: