Polska - Anglia. Fornalik: Wszystko postawione do góry nogami

Pierwszy raz przeżywam taką sytuację, że mecz się nie odbywa i będzie rozegrany w następny dzień - mówił w Polsacie Sport selekcjoner reprezentacji Polski Waldemar Fornalik po tym, jak zapadła decyzja o przełożeniu meczu Polska - Anglia na środę na godz. 17.

Skandal narodowy na Stadionie Narodowym? Podyskutuj na Facebooku ?

- Nikt nie przygotowuje drużyny na sytuację, w której mecz się nie odbędzie. Nie jest do sytuacja komfortowa dla zawodników, którzy do meczu przygotowują się przez kilka dni, są naładowani, a potem okazuje się, że nie nie gra - mówił Fornalik.

- Pierwszy raz przeżywam taką sytuację, że mecz się nie odbywa i będzie rozegrany w następny dzień - powiedział i dodał: - To jest wszystko postawione do góry nogami. Współczuję kibicom, którzy poświęcili swój czas i pieniądze.

Selekcjonerzy obu drużyn dostali zgodę na zmianę wyjściowych jedenastek. Czy trener Fornalik dokona jakichś roszad w składzie? - Myślę, że nie zmienię pierwszej jedenastki. Sytuacja jest o tyle dziwna, że kilku zawodników gra już w piątek swoje mecze w klubach. Zobaczymy - mówił.

Więcej o: