Eliminacje do MŚ 2014. Kibice o słabej dyspozycji Lewandowskiego. "Samo nazwisko nie wystarczy"

W komentarzach na sport.pl oraz na naszym Facebooku trwa dyskusja na temat ostatniej dyspozycji Roberta Lewandowskiego. Napastnik Borussii Dortmund nie strzelił gola w kadrze od ponad 500 minut i wielu kibiców naszej reprezentacji zaczyna tracić cierpliwość.

Polacy w średnim stylu rozpoczęli eliminacje do brazylijskiego Mundialu, który odbędzie się w 2014 roku. Podopieczni Waldemara Fornalika zdobyli 4 punkty w dwóch pierwszych spotkaniach. O ile dorobek punktowy może satysfakcjonować, to gra pozostawia wiele do życzenia. Najbardziej oberwało się Robertowi Lewandowskiemu, który od 5 spotkań nie może trafić do siatki rywala. W meczach z Rosją, Czechami, Estonią, Mołdawią i Czarnogórą były piłkarz Znicza Pruszków i Lecha Poznań ani razu nie pokonał bramkarza przeciwników.

Pod tekstem o słabszej dyspozycji Lewandowskiego, który od 523 nie może pokonać bramkarza rywali grając dla naszej reprezentacji szybko rozpętała się dyskusja na temat jego ostatnich występów. - A ja się ponownie pytam kiedy Lewandowski dobrze grał w kadrze? Kiedyś podobna dyskusja była o Żurawskim. Też się dziennikarze zastanawiali kiedy Żurawski się w kadrze obudzi. Moim zdaniem gwiazdeczka kadrę traktuję z przymrużeniem oka i gra na pół gwizdka - twierdzi stanowczo jakub.jagodzinski13.

Nie brakuje też głosów mówiących o tym, że Lewandowski chyba już spoczął na laurach myśląc, że miejsce w podstawowej jedenastce reprezentacji należy mu się za samo nazwisko. - Myśli że sam wygląd i nazwisko na boisku wystarczy ,a tam trzeba trochę popracować .Nie Obraniak jest winien partolenia gry przez Lewandowskiego, a brak umiejętności, koncentracji w sytuacjach gdy koledzy podają Mu piłkę na tacy, a On ją wielokrotnie marnuje - komentuje testad.

Inni twierdzą jednoznacznie, że Robert jest przez nas przeceniany, a jego dobra gra wynika głównie z pomocy kolegów z Borussii Dortmund. - Przecież Lewandowski jest słaby, czego chcecie od chłopaka. Borusia ma dobrego trenera i zawodników, więc stworzyli styl gry, który pozwala wykorzystać Lewandowskiego. Bez tego trenera i bez tych zawodników wychodzi jego prawdziwa wartość - pisze autostradomaniak.

A Ty co sądzisz o formie Lewandowskiego?

Podyskutuj o wynikach reprezentacji i dyspozycji jej najlepszego napastnika na naszym Facebooku ?

O formie Lewandowskiego i wynikach reprezentacji - możesz też podyskutować na naszym forum ?

Więcej o: