Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Polska - Mołdawia. Po 20:45 meczu w UPC już nie wykupisz

Mecz reprezentacji Polski z Mołdawią jest drugim, który polski kibic może obejrzeć jedynie w systemie pay-per-view. Jak się okazuje, transmisji meczu nie można już wykupić po jego rozpoczęciu. Przynajmniej w sieci UPC.

"Byłem gotów zapłacić 20 zł za oglądanie meczu piłkarskiej reprezentacji Polski. Spóźniłem się kilkanaście sekund. UPC, którego jestem abonentem, odmówiło przyjęcia mojego zamówienia na to spotkanie w systemie pay-par-view" - pisze na blogu dziennikarz Gazety Wyborczej i Sport.pl Przemysław Iwańczyk

"Pewnie jak wielu polskich kibiców nie zajmowała mnie sprawa wykupienia transmisji meczu Polska - Mołdawia. Sądziłem, że mogę to zrobić w każdej chwili, a moją sprawą jest, w którym momencie to zrobię - w pierwszej czy ostatniej minucie tego meczu.

Zadzwoniłem do biura obsługi abonenta pod nr 32 4949480. Uprzejmym głosem poinformowano mnie zaraz po rozpoczęciu połączenia: "Dobry wieczór, witamy szanownych państwa. W chwili obecnej zakończyliśmy przyjmowanie zamówień meczu Polska - Mołdawia w systemie pay-par-view". Po dziewięciu minutach oczekiwania - miały być cztery - pani Anna Pysz poinformowała mnie, że mogę próbować wpisywać kod na kanale 90, ale i tak nic z tego, bo jest za późno. Kiedy zapowiedziałem, że firma UPC zmusiła mnie do złodziejstwa i kradzieży meczu Polaków w internecie, usłyszałem: "przykro mi, zakończyliśmy już przyjmowanie zamówień na ten mecz"." - napisał na swoimblogu Iwańczyk .

Więcej o: