Akcja Sport.pl. Zapłacicie 20 zł za transmisję meczu Czarnogóra - Polska?

To już przesądzone - pierwszy raz w historii mecz reprezentacji Polski będzie dostępny tylko w systemie pay-per-view. Zdecydowana większość czytelników Sport.pl nie zamierza płacić za oglądanie spotkania Czarnogóra - Polska. Zgadzasz się? Dołącz do naszej akcji!

Nie zapłacę 20 zł za oglądanie meczu Czarnogóra - Polska! Dołącz do akcji!

We wtorek kibice reprezentacji Polski dowiedzieli się, że pierwszego meczu reprezentacji Polski z Czarnogórą nie będą mogli zobaczyć na antenie ogólnodostępnej TVP. Czy pozostałych spotkań eliminacji do mundialu w 2014 r. również, rozstrzygnie się w środę, gdy telewizja publiczna odpowie, czy jest zainteresowana nowym pakietem oferowanym przez firmę Sportfive, wyłącznego dysponenta praw do meczów reprezentacji i marketingowego partnera PZPN.

Kibice protestują

W sondzie zamieszczonej na portalu Sport.pl zdecydowana większość kibiców (ponad 90%) deklaruje, że nie zamierza płacić za oglądanie meczu w systemie PPV. Kibice wyrażają swoje niezadowolenie także na portalach społecznościowych. Do bojkotu spotkania wzywa m.in. Ogólnopolski Związek Stowarzyszeń Kibiców.

Wszystkich kibiców reprezentacji Polski oburzonych brakiem meczu w Telewizji Publicznej zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji - Nie zapłacę 20 zł za oglądanie meczu Czarnogóra - Polska! . W godzinę do wydarzenia dołączyło 1500 użytkowników Facebooka. Pokażmy, że jest nas wielu!

Płacić za chłam?

Na facebookowym profilu Sport.pl trwa żarliwa dyskusja. "Nam powinni płacić, aby taki chłam oglądać, a nie że ja za taką padakę, co prezentuje nasza reprezentacja będę płacić. Nie ma takiej możliwości. Bojkot i już" - pisze Marcin Moskwa."Kupowanie 'prawa do oglądania' meczów reprezentacji Polski graniczy chyba z masochizmem..." - dodaje Jarosław Ratkowski. "Wolę postawić w zakładach 20 zł na Czarnogórę i pomnożyć pieniądze" - twierdzi Kamil Centkowski.

"Nie płaćcie za PPV. Nie dajmy się cwaniaczkom"

Do kibiców dołączył się także Maciej Łataś, specjalista ds. marketingu sportowego. ""Fani mają pełne prawo oczekiwać poważnego traktowania, w tym wypadku dania możliwości oglądania meczów w ogólnokrajowej telewizji na ogólnodostępnych warunkach." - pisze do krakow.sport.pl.

Z reprezentacją Polski na dobre i na złe - Facebook Polska biało-czerwoni!

Więcej o: