Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Prasa po meczu z Estonią: "Wstyd na początek"

PRZEGLĄD PRASY. "Nawet Estonia za mocna", "Wstyd na początek" - to tytuły niektórych polskich dzienników po przegranym przez Polaków meczu z Estonią w Tallinie (0:1). Media oceniają debiut selekcjonera Waldemara Fornalika jako "blady". "Nowy trener gry nie zmienił" - czytamy w "Fakcie"

"Gazeta Wyborcza" - "Nawet Estonia za mocna"

Słabo przed przerwą, trochę lepiej po - tak wyglądał debiut selekcjonera Waldemara Fornalika. Na 24 dni przed początkiem eliminacji mundialu Polska przegrała sparing ze słabym rywalem 0:1 "

"Przegląd Sportowy" - "Wstyd na początek"

"Minuty zabrakło, żeby mówić o debiucie na zero. Skończyło się wpadką . Wynik podsumowuje nasz występ - niewiele groźnych strzałów, mało sytuacji podbramkowych i przez przynajmniej 45 minut brak pomysłu na grę."

"Rzeczpospolita" - "Na razie same zera"

"Błędy popełniali wszyscy, od Wojciecha Szczęsnego począwszy, przez kolejnych obrońców, pomocników i napastników. Trudno wskazać jednego, o którym można by powiedzieć, że nie zawiódł. Tyle, że to są nadal najlepsi polscy piłkarze, wiemy, że mogą grać lepiej, a za miesiąc powinni być w dużo lepszej formie"

"Super Express" - "Fornalik zaczął jak Smuda"

"Można śmiać się z rankingu FIFA, ale mecz Polski z Estonią pokazał co innego. Wczorajszy rywal biało-czerwonych plasuje się w nim o pięć miejsc wyżej (Polska jest 54.) i to było widać na boisku "

"Fakt" - "Nowy trener gry nie zmienił"

"Reprezentanci Polski do wczoraj głośno i wyraźnie podkreślali, że mistrzostwa Europy odcięli już grubą kreską i myślą tylko o przyszłości. Kiedy jednak w Tallinie patrzyło się na ich grę, dawne koszmary wracały, a tłumaczenie o dużo większych możliwościach tej drużyny brzmiały jak ponury żart "

Rybus: pierwszy mecz nowego selekcjonera nie mógł dobrze wyglądać

Więcej o: