Włoch z Krakowa: Przemysław Tytoń w AC Milan za 10 mln euro? Niemożliwe!

Kilka dni temu pojawiła się informacja, że Przemysław Tytoń za 10 mln euro przeniesie się z PSV Eindhoven do AC Milan. -To niemożliwe. Takich pieniędzy na niego na pewno nie wydadzą - zapewnia jeden z włoskich dziennikarzy zajmujących się Milanem.

Co Kraków zyska na Euro 2012? Sprawdź na krakow.sport.pl ?

Tytoń zaliczył dobry występ na mistrzostwach Europy. Już w pierwszym meczu zmienił Wojciecha Szczęsnego i chwilę później obronił rzut karny. Równie dobrze spisał się w kolejnych dwóch spotkaniach i dzięki temu miał wpaść w oko słynnemu włoskiemu klubowi .

Gdy przekazaliśmy tę informację jednemu z włoskich dziennikarzy, był mocno zdziwiony. A gdy dodaliśmy, że w grę wchodzi 10 mln euro, zrobił wielkie oczy. - Nie ma mowy. Milan takich pieniędzy nie wyda. Tym bardziej, że Tytoń nie jest czołowym bramkarzem Europy. Na dodatek liga holenderska nie ma takiej renomy jak kiedyś - podkreśla dziennikarz, który wraz z kadrą przyjechał do Krakowa obsługiwać Euro 2012.

Włoch przyznaje jednak, że Milan poszukuje bramkarza, bo Christian Abbiati ma już 35 lat. - Przez to jest również podatny na kontuzje. Poza tym wkrótce pewnie skończy karierę. Ale bardzo wątpię, że Tytoń będzie jego zastępcą - podkreśla dziennikarz.

Wygraj piłkę którą Ronaldo ostrzeliwał słupki! Weź udział w konkursie!

Więcej o: