Polska - Czechy. Zagra Tytoń! To już potwierdzone!

W bramce reprezentacji Polski w meczu z Czechami (sobota, 20.45 we Wrocławiu) stanie Przemysław Tytoń. Informację potwierdził u trenera bramkarzy reprezentacji Polski Jacka Kazimierskiego i analityka kadry Huberta Małowiejskiego dziennikarz Gazety Wyborczej i Sport.pl Robert Błoński.

Wyjdziemy z grupy? Dyskutuj na forum Sport.pl

Od meczu z Rosją trwa dyskusja - kto powinien stanąć w bramce Polaków w sobotę? Kibice i większość dziennikarzy są za Tytoniem, który w meczu otwarcia przeciwko Grecji musiał zastąpić ukaranego czerwoną kartką Szczęsnego i obronił rzut karny. Ze "Sborną" zagrał bardzo pewnie, nie popełnił błędu. Smuda od dwóch dni powtarza, że decyzję zostawił trenerowi bramkarzy - Jackowi Kazimierskiemu. Decyzja został już podjęta. Obaj bramkarze dowiedzieli się o tym w czwartek wieczorem.

- Jeden i drugi jest dobrym bramkarzem. W meczu z Czechami najbardziej boję się błędów takich jak ten, który przytrafił się Wojtkowi z Grecją. O tym, że Tytoń jest świetnym bramkarzem, mówiłem wam już dwa lata temu. Zawsze tak było, wnosi do gry spokój. Czy to moja najtrudniejsza decyzja na turnieju? Nie. Można kierować się zasadą, że składu, który osiągnął dobry wynik, się nie zmienia - powiedział Smuda w rozmowie z TVP.

Decydujący o awansie mecz z Czechami w sobotę o 20.45. Zapraszamy do śledzenia relacji Z Czuba i na żywo w Sport.pl.

Wygraj piłkę prosto z meczu Włochy - Chorwacja! Weź udział w konkursie!

Więcej o: