Polska - Rosja. Juskowiak odsunięty od komentowania meczu

?Zamiast Andrzeja Juskowiaka w roli eksperta podczas transmisji meczu Polska - Rosja wystąpi dziś Mirosław Trzeciak? - donosi na swoim blogu Przemysław Iwańczyk, dziennikarz Sport.pl i Gazety Wyborczej. Nie wiadomo, co jest przyczyną nagłej zmiany.

Kto z kim, kiedy i gdzie? Terminarz Euro  ?

"Król strzelców igrzysk w Barcelonie niespodziewanie dla siebie, a przede wszystkim dla widzów jedzie do Wrocławia komentować spotkanie Czechów z Grekami" - informuje na swoim blogu Iwańczyk.

"Zadzwoniłem do Juskowiaka koło godz. 23, ale ten bardzo szybko uciął dyskusję. Powiedział tylko, że rzeczywiście wybiera się na Dolny Śląsk, a nie do stolicy i więcej na ten temat rozmawiać nie będzie" - czytamy dalej.

"Zainteresowany znalazł się w niezręcznej sytuacji, bo już w kwietniu TVP informowała, że wszystkie mecze Polaków będą komentować Dariusz Szpakowski z Juskowiakiem."

"Być może chodzi o to, że po piątkowym spotkaniu Polski z Grecją, które komentował, Juskowiak był ekspertem w Cafe Euro w Polsacie (na co dzień jest stałym ekspertem w tej stacji, ale na czas Euro został "wypożyczony" do konkurencji). A tam pozostali goście, czyli Wojciech Kowalczyk i Tomasz Hajto, surowo ocenili występ biało-czerwonych."

Cały wpis przeczytasz na blogu Przemysława Iwańczyka - iwanczyk.blox.pl .

Wielkie zwycięstwa Polaków w meczach z Rosjanami

Więcej o: