Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Euro 2012. Smuda dla Sport.pl: Nie jesteśmy Brazylią

- Mecz z Grecją był dobry i nie zmieni mojego zdania żadna krytyka. Niczym się nie przejmuję, dalej wykonujemy swoją robotę. Z Rosjanami zagramy uważnie - mówi Sport.pl Franciszek Smuda. Relacja z meczu Zczuba i na żywo we wtorek o 20.45.

Profil Sport.pl na Facebooku - 67 tysięcy fanów. Plus jeden? 

- Szykuję się właśnie do kolejnej analizy taktycznej Rosjan, za chwilę będziemy oglądać poszczególne fragmenty ich gry - mówił nam przed 11 selekcjoner kadry. - Jaki mam nastrój? Dobry. Niczym się nie przejmuję, dalej wykonujemy swoją robotę. Tym, którzy w nas walą przypomnę tylko, że Grecy to nie byle jaka drużyna. Ludzie złoci, my nie jesteśmy Brazylią, patrzmy realnie na nasze możliwości.

Smuda wciąż zastanawia się, jaki skład wybrać na mecz z Rosjanami. Nie potwierdził wprost naszych informacji, że za Ludovika Obraniaka wejdzie Dariusz Dudka, ale przyznał, że z Rosjanami trzeba będzie zagrać uważnie, by nie podzielić losu Czechów. - Ale podkreślam, że Obraniak to naprawdę dobry piłkarz, który umie sprzedać swoje walory potrzebne drużynie. Dlatego go nie zmieniałem - dodaje trener kadry.

Zobacz wideo
Więcej o: